Promocja

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

INSTALATOR SIECI INTERNETOWYCH

Praca polega na wykonywaniu instalacji oraz serwisu infrastruktury sieciowej oraz prac teletechnicznych także na wysokościach.

WYMAGANIA:

• prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń peryferyjnych

• znajomość systemów z rodziny UNIX

• podstawowe umiejętności instalacyjne w zakresie elektroniki

• dbanie o powierzone mienie służbowe, w tym samochód, narzędzia

• dyspozycyjność

• wysoka kultura osobista

• zapał i chęć do pracy

• komunikatywność

• skuteczność działań

• samodzielność

• uczciwość, sumienność

Obowiązki:

• wykonywanie instalacji niskoprądowych, głównie LAN i WLAN

• modernizacja i serwis istniejącej infrastruktury sieciowej

• montaż i serwis sprzętu komputerowego (komputery, peryferia, oprogramowanie, itp.)

• instalacja, serwis i administracja sieci komputerowych

• podłączanie, konfigurowanie i naprawy urządzeń komputerowych i biurowych

• instalacja, aktualizacja i naprawa oprogramowania

• wykonywanie bieżących zleceń serwisowych

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
• pracę w młodym, dynamicznym zespole

• nienormowany czas pracy
• umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e•mail: admin@cnet24.pl z dopiskiem "instalator – monter" lub składania bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta we Włoszczowie ul. Sienkiewicza 1.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.